Ultra Champions club

Únor 2018

2. díl komiksu

3. února 2018 v 21:52 | Anna
Pomohla mi jedna super holčina jménem Layla Rainborn a také samozřejmě moje sestra Luca Zebrabear. V příštím díle budu potřebovat jorvik poníky, tak pokud máte zájem tak mi napište třeba do komentářů! Další díl očekávejte až za týden a omlouvám se za případné pravopisné chyby nebo překlepy.
"Už jsme tu!" radostně vykřikla Layla. "Konečně, trénink může začít," řekla trenérka.
Klusaly jsme a cválaly jsme jako na každém jiném tréninku.
Jenže Lucy kůň se něčeho lekl a splašil se. Luca uměla výborně jezdit. Jezdila již okolo pěti let. Chtěla zastavit, ale kůň ji neposlouchal.
Zastavily jsme a snažily se uklidnit naše koně. Luce jsme nemohly pomoci. Její kůň ji shodil a ona si poranila páteř. Úraz měl bohužel trvalé následky.
Druhý den jsem šla za Championem. Byla jsem smutná, kvůli tomu, co se stalo Luce. Když jsem přišla k boxu, tak v něm Champion nebyl. Bylo mi to divné, protože na Championovi jezdím jen já. Šla jsem tedy za trenérkou.
"Loretto, kde je Champion?" zeptala jsem se tak vyděšeně, že jsem zapomněla pozdravit. "Je mi to líto Anno, ale museli jsme všechny koně rozprodat, protože kvůli tomu úrazu všichni odešli. Zavíráme to tu."
Nechtěla jsem se rozbrečet před trenérkou, tak jsem rychle běžela domů. Bylo to pro mě strašné.
Ale nevzdávala jsem to. Jezdectví mě bavilo. Našla jsem, že nedaleko Moorlandu je Fort pinta. Je tam prý pony akademie. Poníci mě sice nikdy nějak nelákali, ale neměla jsem jinou možnost. Ostatní jezdecké akademie byly moc daleko nebo byly předražené.
Ještě ten den jsem nasedla do autobusu a jela jsem do Fort pinty. Zavolala jsem majitelce akademie a ta mi řekla, že volná místa ještě jsou. Když jsem vystoupila zamířila jsem směrem k bráně města...

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ


Anastasia Cherryrock

2. února 2018 v 9:42 | Anna
Zde je ytb kanál Anastasie Cherryrock.
Pro Anastasii: Děkujeme moc za všechno, co jsi pro nás a pro klub udělala! Podpořila jsi nás, chodila jsi na klubové akce a za to ti patří mé velké díky. ♥

1. díl komiksu

1. února 2018 v 18:40 | Anna
Tento komiks je akademie. Vím, že vyhráli divocí koně, ale ty prý zpracuje Fanni a bude z toho video. Děkujeme, že se zapojila Anastasia Cherryrock. Tento komiks jsem ale dělala sama a ani jsem si nesháněla žádné lidi na pomoc (tak snad nevadí). Doufám, že vám můj komiks zalíbí. :---)
Dělala jsem na tom asi hodinu, tak pls nehatujte. Navíc je to můj první komiks. xc
Ahoj, já jsem Anna. Je mi 14 let a pocházím z Moorlandu. Toto je mimochodem moje veverka.
Tak takto vypadá stáj, jsou tu jorvičtí teplokrevníci. Ráda sem chodím a starám se o koně.
Toto je Champion, jezdím na něm, ale nevlastním ho. Jeho majitelkou je trenérka. Mám ho moc ráda a starám se o něj jako by byl můj vlastní. Nikdo jiný na něm nejezdí, takže ho mám jen pro sebe.
Teď ti dám napít a vyhřebelcuji tě.
Ještě sedlo, uzdečku a ostatní věci a vyvedu tě ven z boxu.
Nasednu a pojedu k trenérce.
"Dobrý den," pozdravím. "Ahoj," odpoví vesele trenérka. "Chtěla by jsi dnes skákat? " zeptá se mě trenérka. "Asi ani ne," odpovím a následně se zeptám: "Kde jsou ostatní?" "Ostatní teprve přijdou mezitím můžeš jít trénovat i bez nich," řekne trenérka.
Zatím jsem trénovala a čekala na ostatní než přijedou. Na dnešní trénink se moc těším, stejně jako na ty ostatní. Tréninky s Championem mě velmi baví...

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ


RAINBOWPLUSH

1. února 2018 v 14:30 | Anna a Fanni
Ahoj, je nový kód!
RAINBOWPLUSH
Je na zvířátko do kapsičky, které neumí běhat vedle vás, ale nevadí.
Fanni snad ti nevadí, že jsem si vypůjčila tvůj acc na tuto fotku. :--)